Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 227900
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 227900 (1) Gallon Anti Foam Trans 20a
Item:
#1465054
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 227900 |
| Manufacturer Part # | 227900 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 8.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 227900 (1) Gallon Anti Foam Trans 20a
