Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 230014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 230014 Shelf Carving Board 4s
Item:
#1465065
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 230014 |
| Manufacturer Part # | 230014 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 54" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 230014 Shelf Carving Board 4s
