$75.10
$88.38
Compare Price
You save
$13.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 230299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 230299 Element Kit 120v 750w Sealed Unit
Item:
#1149919
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 230299 |
| Manufacturer Part # | 230299 |
| Height | 2.25" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 230299 Element Kit 120v 750w Sealed Unit
$75.10
$88.38
You save
$13.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 230299 Element Kit 120v 750w Sealed Unit
