Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 2404
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 2404 Warmer Element 208v 750w
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 2404 |
| Manufacturer Part # | 2404 |
| Height | 5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 2404 Dome Element [ 208v 750w 1ph ] [ 8-1/2" X 16-1/2" ], Wire Leads W/terminals Female, Duke Steamtable

