$122.36
$144.00
Compare Price
You save
$21.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 2503911
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 2503911 Asm Replacement Cord Ssl Clearview Day
Item:
#1465072
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 2503911 |
| Manufacturer Part # | 2503911 |
| Height | 2" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 2503911 Asm Replacement Cord Ssl Clearview Day
$122.36
$144.00
You save
$21.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 2503911 Asm Replacement Cord Ssl Clearview Day
