KitchenRestock.com is your trusted source for Merco aftermarket .
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 312155
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 312155 Infra Red Lamp 120v 250w
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 312155 |
| Manufacturer Part # | 312155 |
| Height | 6.5" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Brazil |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 312155 120v 250w Standard Clear Infrared Heat Lamp, Not Coated Not Shatterproof., Duke Warmer, Merco Food Warmer, Nemco Food Warmer, Star Food Warmer Popcorn Popper

