Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 312568
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 312568 Thermostat 165deg F G534008328 (24/ctn)
Item:
#1465106
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 312568 |
| Manufacturer Part # | 312568 |
| Height | 2.63" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 3.38" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 312568 Thermostat 165deg F G534008328 (24/ctn)
