Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 3502-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 3502-2 Burner Base Elbow
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 3502-2 |
| Manufacturer Part # | 3502-2 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 3502-2 Burner Base Elbow, 1/4" Cct X 1/2"-20 Male Threaded End W/ 5/16" Fpt 90 Degree, Includes 1/4" Compression Nut & Ferrule, 1/2"-20 Panel Nut, Used With Burner Jets # 26-1238 # 26-1237, Duke Steamtable
