KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 3551-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 3551-2 Knob 2 D Off High Med Low
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 3551-2 |
| Manufacturer Part # | 3551-2 |
| Height | 1.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 3551-2 Black Plastic Knob [ 2" Dia ] [ Off-high-med-low], [mount .240"] [flat Up], Used On Burner Valve # 52-1015, Duke, Warmer Aerohot & Thurmaduke.
