$35.52
$41.80
Compare Price
You save
$6.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 502744
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 502744 Guard Oven Light No Audit
Item:
#1465221
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 502744 |
| Manufacturer Part # | 502744 |
| Height | 4" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 502744 Guard Oven Light No Audit
$35.52
$41.80
You save
$6.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 502744 Guard Oven Light No Audit