Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512348
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 512348 Valve Solenoid Q212316 1351b 2
Item:
#1465228
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512348 |
| Manufacturer Part # | 512348 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512348 Valve Solenoid Q212316 1351b 2
