$88.37
$104.00
Compare Price
You save
$15.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512852
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 512852 Thermostat
Item:
#1182712
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512852 |
| Manufacturer Part # | 512852 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Duke 512852 Thermostat
$88.37
$104.00
You save
$15.63
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512852 Bulb 7" X 1/8" 48" Insulated Cap 540 Deg F Max Temp, Duke Oven Ahpo-6/18 Gold Ahpo-6/18 Gold Ce Epo-3/9

