$209.04
$246.00
Compare Price
You save
$36.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 514740
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 514740 Wheel Blower Ss All N One Ove
Item:
#1465252
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 514740 |
| Manufacturer Part # | 514740 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 514740 Wheel Blower Ss All N One Ove
$209.04
$246.00
You save
$36.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 514740 Wheel Blower Ss All N One Ove
