Free Shipping
Free Shipping
$978.87
$1,152.00
Compare Price
You save
$173.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 516816
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 516816 Unit Cond 1/5hp 220v 50hz R13
Item:
#1465257
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 516816 |
| Manufacturer Part # | 516816 |
| Height | 15" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 516816 Unit Cond 1/5hp 220v 50hz R13
$978.87
$1,152.00
You save
$173.13
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 516816 Unit Cond 1/5hp 220v 50hz R13