Free Shipping
Free Shipping
$941.48
$1,108.00
Compare Price
You save
$166.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 516820
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 516820 Condensing Unit 36/48/60 120v 60hz
Item:
#1197485
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 516820 |
| Manufacturer Part # | 516820 |
| Height | 7.9" |
| Width | 17" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 516820 Condensing Unit 36/48/60 120v 60hz
$941.48
$1,108.00
You save
$166.52
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 516820 Condensing Unit 36/48/60 120v 60hz