$63.52
$74.08
Compare Price
You save
$10.56
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 520257
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 520257 Soup Lid Assembly Inside Tab Metal
Item:
#1832488
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 520257 |
| Manufacturer Part # | 520257 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 520257 Soup Lid Assembly Inside Tab Metal
$63.52
$74.08
You save
$10.56
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 520257 Soup Lid Assembly Inside Tab Metal