Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 520279
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 520279 Txv Valve Kit Set For Utr Side Of 38 Co
Item:
#1465259
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 520279 |
| Manufacturer Part # | 520279 |
| Height | 5.55" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 520279 Txv Valve Kit Set For Utr Side Of 38 Co
