Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 527832
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 527832 Cmprsr1/4hp R134a 120v #6401 2
Item:
#1464704
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 527832 |
| Manufacturer Part # | 527832 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 26.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 527832 Cmprsr1/4hp R134a 120v #6401 2
