Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600102
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600102 Repl Ahpo Element Hum.208v
Item:
#1465285
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600102 |
| Manufacturer Part # | 600102 |
| Height | 2.15" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600102 Repl Ahpo Element Hum.208v