Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600141 Repl Ahpo 618gold H.pan W/lbl
Item:
#1465288
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600141 |
| Manufacturer Part # | 600141 |
| Height | 2.7" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600141 Repl Ahpo 618gold H.pan W/lbl
