Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600199
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600199 Kit Gas Brlr Annual Pm Lp W/o
Item:
#1465315
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600199 |
| Manufacturer Part # | 600199 |
| Height | 8.3" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600199 Kit Gas Brlr Annual Pm Lp W/o
