$223.08
$482.00
Compare Price
You save
$258.92
(54%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 600249K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600249K Blower Motor 120v/60hz
Item:
#1150631
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600249K |
| Manufacturer Part # | 600249K |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Duke 600249K Blower Motor 120v/60hz
$223.08
$482.00
You save
$258.92
(54%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600249K Blower Motor 120v/60hz
