$111.08
$228.00
Compare Price
You save
$116.92
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke 600286
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600286 Blower Upgrade Kit
Item:
#1827902
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600286 |
| Manufacturer Part # | 600286 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Duke 600286 Blower Upgrade Kit
$111.08
$228.00
You save
$116.92
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600286 Blower Upgrade Kit
