$202.24
$238.00
Compare Price
You save
$35.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600305 Timer 230v
Item:
#1141510
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600305 |
| Manufacturer Part # | 600305 |
| Height | 3.15" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | France |
| Product Type | OEM |
Duke 600305 Timer 230v
$202.24
$238.00
You save
$35.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600305 Timer 230v 60 Min., .180" D Stem 4 Screw Mount 220v 60hz 15a 150v, 10a 240v, Duke Oven

