$761.40
$888.00
Compare Price
You save
$126.60
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600312
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600312 Burner & Flame Arrestor
Item:
#1197480
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600312 |
| Manufacturer Part # | 600312 |
| Height | 3.78" |
| Width | 23.9" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke 600312 Burner & Flame Arrestor
$761.40
$888.00
You save
$126.60
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600312 Burner & Flame Arrestor
