Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600451
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600451 Kit Ss Faceplate Renau Fwm3 24 Front
Item:
#1465413
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600451 |
| Manufacturer Part # | 600451 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 48" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600451 Kit Ss Faceplate Renau Fwm3 24 Front
