$800.62
$942.22
Compare Price
You save
$141.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 600472
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke 600472 Blower (w/ Bearing Retainer Kit Rh)
Item:
#1133528
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 600472 |
| Manufacturer Part # | 600472 |
| Height | 5.5" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 20" |
| Weight | 4.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke 600472 Blower (w/ Bearing Retainer Kit Rh)
$800.62
$942.22
You save
$141.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke 600472 Duk 225442d
