Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DOOR-RUF48L-FHP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DOOR-RUF48L-FHP Door Ruf48 Font Hill Pear Replacement Le
Item:
#1465339
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DOOR-RUF48L-FHP |
| Manufacturer Part # | DOOR-RUF48L-FHP |
| Height | 3" |
| Width | 30" |
| Depth | 33" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke DOOR-RUF48L-FHP Door Ruf48 Font Hill Pear Replacement Le
About this item
Product Details
Product Details
Duke DOOR-RUF48L-FHP Door Ruf48 Font Hill Pear Replacement Le
