$713.76
$840.00
Compare Price
You save
$126.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DOOR-RUF48L-SS
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DOOR-RUF48L-SS Rplcmnt Door Ruf48 Ss Lef T
Item:
#1832611
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DOOR-RUF48L-SS |
| Manufacturer Part # | DOOR-RUF48L-SS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Duke DOOR-RUF48L-SS Rplcmnt Door Ruf48 Ss Lef T
$713.76
$840.00
You save
$126.24
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke DOOR-RUF48L-SS Rplcmnt Door Ruf48 Ss Lef T