Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK155644
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK155644 Holder Lamp (120v)
Item:
#1321386
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK155644 |
| Manufacturer Part # | DUK155644 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK155644 Includes Mounting Hardware And 3 Direct Connectors, Connectors

