Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK155743
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK155743 Control Fwm3 2x Label
Item:
#1185625
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK155743 |
| Manufacturer Part # | DUK155743 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK155743 Control Fwm3 2x Label
