$39.42
$80.90
Compare Price
You save
$41.48
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK216683 Dor Gsket 21.5x27.625x75 Fits Duke
Item:
#2276225
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK216683 |
| Manufacturer Part # | DUK216683 |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Duke DUK216683 Dor Gsket 21.5x27.625x75 Fits Duke
$39.42
$80.90
You save
$41.48
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK216683 Dor Gsket 21.5x27.625x75 Fits Duke