$720.56
$848.00
Compare Price
You save
$127.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK225445D
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK225445D Fan Motor Kit 115v Fry Station
Item:
#1197617
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK225445D |
| Manufacturer Part # | DUK225445D |
| Height | 4.8" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke DUK225445D Fan Motor Kit 115v Fry Station
$720.56
$848.00
You save
$127.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK225445D Fan Motor Kit 115v Fry Station
