$64.47
$75.86
Compare Price
You save
$11.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK520305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK520305 Filter Replacement Kit Pk/4
Item:
#1197596
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK520305 |
| Manufacturer Part # | DUK520305 |
| Height | 1.21" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 27.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke DUK520305 Filter Replacement Kit Pk/4
$64.47
$75.86
You save
$11.39
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK520305 Filter Replacement Kit Pk/4
