Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK600250
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK600250 Repl 120v/60hz Blowr Kit
Item:
#1146512
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK600250 |
| Manufacturer Part # | DUK600250 |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK600250 Repl 120v/60hz Blowr Kit
