$516.63
$608.00
Compare Price
You save
$91.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK600448
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke DUK600448 Faceplate Kit S/s Fwm3 Front Bars Only
Item:
#1197740
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK600448 |
| Manufacturer Part # | DUK600448 |
| Height | 2.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 33.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke DUK600448 Faceplate Kit S/s Fwm3 Front Bars Only
$516.63
$608.00
You save
$91.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK600448 Faceplate Kit S/s Fwm3 Front Bars Only
