Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke E030724
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke E030724 Carving Board 7.75 Rfm Refrig Front Merc
Item:
#1465344
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | E030724 |
| Manufacturer Part # | E030724 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke E030724 Carving Board 7.75 Rfm Refrig Front Merc
