$215.83
$254.00
Compare Price
You save
$38.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Duke RUF-FAN-ASY120 Fan Motor & Blade Rrlc 120v
Item:
#1197591
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | RUF-FAN-ASY120 |
| Manufacturer Part # | RUF-FAN-ASY120 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke RUF-FAN-ASY120 Fan Motor & Blade Rrlc 120v
$215.83
$254.00
You save
$38.17
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke RUF-FAN-ASY120 Fan Motor & Blade Rrlc 120v
