$65.49
$77.06
Compare Price
You save
$11.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke RUF-RACK-LT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke RUF-RACK-LT Wire Rack Ruf 48 Left
Item:
#1197584
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | RUF-RACK-LT |
| Manufacturer Part # | RUF-RACK-LT |
| Height | 0.38" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke RUF-RACK-LT Wire Rack Ruf 48 Left
$65.49
$77.06
You save
$11.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke RUF-RACK-LT Wire Rack Ruf 48 Left