$244.72
$288.00
Compare Price
You save
$43.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke SHOCK-KIT-74/86
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke SHOCK-KIT-74/86 Shock Kit Day Cover 74/86" Units
Item:
#1197603
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | SHOCK-KIT-74/86 |
| Manufacturer Part # | SHOCK-KIT-74/86 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke SHOCK-KIT-74/86 Shock Kit Day Cover 74/86" Units
$244.72
$288.00
You save
$43.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke SHOCK-KIT-74/86 Shock Kit Day Cover 74/86" Units
