$178.45
$210.00
Compare Price
You save
$31.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke .
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke SUB-HERAFIXT120-LED
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke SUB-HERAFIXT120-LED Led Fixture Replc 120v Hera
Item:
#1197582
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | SUB-HERAFIXT120-LED |
| Manufacturer Part # | SUB-HERAFIXT120-LED |
| Height | 2.25" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Duke SUB-HERAFIXT120-LED Led Fixture Replc 120v Hera
$178.45
$210.00
You save
$31.55
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke SUB-HERAFIXT120-LED Led Fixture Replc 120v Hera
