Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | T-3 |
| Manufacturer Part # | T-3 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke T-3 Door Hinge Spring, Duke/franklin Thermotainer

