KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TA-24
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke TA-24 Dial 2 D Off 300 100
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | TA-24 |
| Manufacturer Part # | TA-24 |
| Height | 2" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke TA-24 Black T Stat Knob, [ 2" Dia ] [ Off-300-100] [mount .187] [ Flat Down], Duke/franklin Thermotainer -, Use T Stat # 46-1061 Type D33( 3 Phase W/light) Or, Use T Stat # 46-1062 Type Kp ( 1 Phase ), Franklin Chef, Groen, Kettle Series Dee.

