$7.07
$14.50
Compare Price
You save
$7.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Duke aftermarket .
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke -TA-3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Duke -TA-3 Spring
Item:
#1826763
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | -TA-3 |
| Manufacturer Part # | -TA-3 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Duke -TA-3 Spring
$7.07
$14.50
You save
$7.43
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke -TA-3 Spring
