$5.33
$8.54
Compare Price
You save
$3.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TA-6SED
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | TA-6SED |
| Manufacturer Part # | TA-6SED |
| Height | 0.13" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Duke TA-6SED Cap
$5.33
$8.54
You save
$3.21
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Duke TA-6SED Door Hinge Cap, Duke/franklin Thermotainer

