Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other TA-8SED
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke TA-8SED Screw Truss 8/32 X 3/8
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | TA-8SED |
| Manufacturer Part # | TA-8SED |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke TA-8SED Truss Head Phillips Head Screw S/s (purchase Each), 8-32 X 3/8"], Duke/franklin Thermotainer
