$260.02
$270.00
Compare Price
You save
$9.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Dutchess Bakery Machine B4-149-0001 Ss Ice Replacement Pan
Item:
#2233694
Technical details
| Manufacturer | Dutchess Bakery Machine |
|---|---|
| Model Number | B4-149-0001 |
| Manufacturer Part # | B4-149-0001 |
| Height | 2.7" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Dutchess Bakery Machine B4-149-0001 Ss Ice Replacement Pan
$260.02
$270.00
You save
$9.98
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dutchess Bakery Machine B4-149-0001 Ss Ice Replacement Pan