Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 13032
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dynamic Cooking Systems 13032 T'stat Bjwa
| Fits with Manufacturer | Dynamic Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 13032 |
| Manufacturer Part # | 13032 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Cooking Systems 13032 Viewed From Rear See "bj Outlet Positions", W/ By-pass Adj At Top & Gas Inlet Down, Bjwa T Stat 1/4" Npt Out "c" Rear Temp 150-400, Cap 48" Bulb 3/16" X 8-5/8" Rotation 0 Degrees., Use Dial A5621 K-108 # 221036 Lo-400-hi, Use Bezel A259 K-333 # 221013, Dynamic Cooking Systems, Grill Griddle.

