$5.45
$8.74
Compare Price
You save
$3.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend aftermarket .
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 18182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Cooking Systems 18182 Female Connector 1/8fpt X 3/8cc
Item:
#1136318
Technical details
| Fits with Manufacturer | Dynamic Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 18182 |
| Manufacturer Part # | 18182 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Dynamic Cooking Systems 18182 Female Connector 1/8fpt X 3/8cc
$5.45
$8.74
You save
$3.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Cooking Systems 18182 Brass Female Connector 1/8" Fpt X 3/8" Cct Nut & Ferrule.

