$49.66
$57.98
Compare Price
You save
$8.32
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dynamic Mixer .
- Authorized Dynamic Mixer dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dynamic Mixer 0965
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Dynamic Mixer 0965 Switch
Item:
#1182410
Technical details
| Manufacturer | Dynamic Mixer |
|---|---|
| Model Number | 0965 |
| Manufacturer Part # | 0965 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Dynamic Mixer 0965 Switch
$49.66
$57.98
You save
$8.32
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Dynamic Mixer 0965 4a/250vac 8a/125vac 4 Terminals, Dynamic Ft97 Mf90 Mfap90 Mx91 Pp97 Pp97 Plus

